Kijk LIVE naar de uitslagen van de Tilburgse gemeenteraadsverkiezingen

Jeroen de Leijer zal de hele avond live tekenen (beeld: Jeroen de Leijer).

Om 21.00 uur sluiten de stembussen en begint het tellen. Vanaf dat moment brengen we je continu de laatste tussenstanden, reacties en scherpe analyses. Dat doen we live vanuit de studio bij Fontys Journalistiek, waar verslaggevers en gasten de ontwikkelingen op de voet volgen en duiden.

Je hoeft niets te missen van de verkiezingsuitslagen in Tilburg en omgeving. Omroep Tilburg gaat vanaf 20.30 uur live en blijft uitzenden tot het einde van de avond, naar verwachting rond middernacht. Alles is eenvoudig te volgen via de website of op Facebook.

Ook op televisie

Liever kijken via tv? Dat kan ook. Op Ziggo vind je Omroep Tilburg in de gemeenten Tilburg, Gilze en Rijen, Goirle, Hilvarenbeek en Oisterwijk op kanaal 40.

Kijk je via KPN, dan stem je in de gemeente Tilburg af op kanaal 1344.

Of live in de LocHal

Liever de sfeer zelf proeven? In de Bibliotheek LocHal in Tilburg is vanavond een openbare verkiezingsavond. Vanaf 20.00 uur ben je welkom, om 21.00 uur wordt de eerste exitpoll verwacht. Met gesprekken, reacties en debat over de toekomst van de stad belooft het een interessante avond te worden. Aanmelden is niet verplicht.

LEES OOK:
Liveblog – Gemeenteraadsverkiezingen 2026

Manoek Lambregts