Veiling Willem II-shirts mét handtekening

Tilburg – Op 1 februari 2018 om 20.45 uur werd in het Koning Willem II Stadion afgetrapt tegen Roda JC. De ‘wedstrijdgedragen’ en gesigneerde Willem II-shirts van deze prachtige kwartfinale van de KNVB Beker zullen worden geveild op www.matchwornshirt.com. De opbrengst van de veiling komt ten goede aan Stichting Willem II Betrokken.

Stichting Willem II Betrokken verbindt voetbal en samenleving en zet in op respect, educatie en gezondheid. Willem II Betrokken realiseert ontmoetings-, leer- en ervaringscontexten in stadion, stad en regio waarbij gebruik wordt gemaakt van de kracht van de club.

De stichting stimuleert sociaal-maatschappelijke initiatieven om kansen voor jongeren te vergroten, door:

– Bestaande projecten te verstevigen;

– Nieuwe projecten te ontwikkelen;

– Herkenbaarheid en naamsbekendheid te creëren; en

– Een duurzaam karakter te realiseren.

Meebieden is heel eenvoudig. Maak een account aan en plaats een bod. Het hoogste unieke bod bij sluiting van de veiling wint het shirt. Betalen kan gemakkelijk en veilig via iDeal, creditcard, PayPal of AfterPay.

Omroep Tilburg