Omroep Tilburg - Lokale content van wereldbelang

Veiling Willem II-shirts mét handtekening

Tilburg – Op 1 februari 2018 om 20.45 uur werd in het Koning Willem II Stadion afgetrapt tegen Roda JC. De ‘wedstrijdgedragen’ en gesigneerde Willem II-shirts van deze prachtige kwartfinale van de KNVB Beker zullen worden geveild op www.matchwornshirt.com. De opbrengst van de veiling komt ten goede aan Stichting Willem II Betrokken.

Stichting Willem II Betrokken verbindt voetbal en samenleving en zet in op respect, educatie en gezondheid. Willem II Betrokken realiseert ontmoetings-, leer- en ervaringscontexten in stadion, stad en regio waarbij gebruik wordt gemaakt van de kracht van de club.

De stichting stimuleert sociaal-maatschappelijke initiatieven om kansen voor jongeren te vergroten, door:

– Bestaande projecten te verstevigen;

– Nieuwe projecten te ontwikkelen;

– Herkenbaarheid en naamsbekendheid te creëren; en

– Een duurzaam karakter te realiseren.

Meebieden is heel eenvoudig. Maak een account aan en plaats een bod. Het hoogste unieke bod bij sluiting van de veiling wint het shirt. Betalen kan gemakkelijk en veilig via iDeal, creditcard, PayPal of AfterPay.

Omroep Tilburg

Deze website maakt gebruik van cookies en externe diensten die op hun beurt ook cookies gebruiken om deze website optimaal te laten functioneren. Bekijk onze cookie-beleid pagina voor meer informatie of klik op 'Accepteren' om verder te gaan.

Cookie-instellingen

Hieronder kun je aangeven welke cookies wij mogen plaatsen tijdens jouw gebruik van deze website. Klik op 'Sla cookie-instellingen op' om je keuze vast te leggen.

Functionele cookiesDeze website maakt gebruik van een aantal cookies die noodzakelijk zijn om deze website te gebruiken.

GebruikersstatistiekenDeze website plaatst cookies om geanonimiseerde gegevens over het gebruik van deze website te verzamelen.

Social mediaOnze website heeft koppelingen naar verschillende sociale media, zoals het insluiten van Facebook- of Twitterberichten en het laten zien van YouTube-video's binnen deze website. De cookies zijn nodig om deze inhoud te kunnen weergeven.

AdvertentiesDeze website gebruikt cookies om advertenties op jouw voorkeuren af te stemmen. Deze cookies kunnen mogelijk jouw gegevens verzamelen.

OverigeDeze website plaatst cookies van externe partijen die niet tot een van de vorige categorieën behoren.