Willem II en Niels van Berkel per direct uit elkaar na blessureleed

Foto: Geert van Erven/voetbalfotografie.nl

Willem II en Niels van Berkel scheiden per direct hun wegen. Het contract van de Goirlenaar is na goed overleg ontbonden, na twee moeilijke jaren met blessureleed.

Van Berkel kwam in 2014 binnen bij de jeugdopleiding van Willem II en doorliep meerdere jeugdelftallen, totdat hij in het seizoen 2022–2023 tegen De Graafschap zijn debuut in de hoofdmacht maakte. 

Blessureleed

Tijdens het succesvolle kampioensjaar van Willem II kreeg Van Berkel regelmatig speelminuten, totdat hij op 6 januari 2024 ernstig geblesseerd raakte aan zijn knie in een oefenwedstrijd tegen VV Katwijk. Door deze blessure moest hij lange tijd revalideren en kwam hij dat seizoen niet meer in actie.

Die revalidatie bleek moeizamer dan verwacht, want sinds het blessureleed heeft hij geen officiële wedstrijd gespeeld. De Goirlenaar was even verhuurd aan VVV Venlo, maar ook daar kwam hij niet aan spelen toe. Uiteindelijk keerde hij terug naar Tilburg, maar meedraaien op het hoogste niveau zat er niet meer in. Van Berkel speelde uiteindelijk twintig wedstrijden voor de Tricolores. 

Volgende stap

Hoewel zijn tijd bij Willem II voorbij is, lijkt dit niet het einde te zijn van zijn carrière. “Ik wil iedereen binnen de club en uiteraard de supporters bedanken voor mijn tijd bij Willem II. Ik heb de ruimte gekregen om bij de club te revalideren, waardoor ik nu klaar ben voor een volgende stap”, vertelt het kind van de club.

Sebastian Kessels

    Installeer de Omroep Tilburg app!

    Install
    ×