Omroep Tilburg - Stem van de Stad

Lot van Os schreef een ‘coronalied’: ‘Ik wilde graag iets voor mensen doen’

TILBURG – Creatieve duizendpoot Lot van Os zit niet stil ten tijde van corona. Hij schreef een coronalied om iedereen een steuntje in de rug te geven in deze moeilijke tijd.

Al jarenlang is Lot bezig met creatieve projecten. Van caviahokken tot knikkerbanen en van barren tot video’s: Lot heeft het allemaal al een keer gemaakt. Al van jongs af aan is hij dol op muziek. “Dat heb ik van mijn ouders meegekregen,” aldus Lot, “Zij zijn daar ook veel mee bezig.” Het was dan ook niet gek dat Lot besloot om een coronalied te maken. “Ik wilde graag iets voor mensen doen en ik kan muziek en video’s maken, dus toen was de keuze snel gemaakt.”

Bij het maken van de videoclip heeft Lot veel hulp gekregen van vrienden en liefhebbers van zijn werk. Op Facebook had hij een oproep geplaatst en al snel had hij genoeg beeldmateriaal om de clip mee te vullen. “Ik vind het heel leuk dat iedereen de opdracht die ik had gegeven heel anders heeft opgevat,” vertelt Lot, “Alle filmpjes zien er heel anders uit.”

Bekijk hier de volledige videoclip:

Frederique Huting

Frederique Huting

Deze website maakt gebruik van cookies en externe diensten die op hun beurt ook cookies gebruiken om deze website optimaal te laten functioneren. Bekijk onze cookie-beleid pagina voor meer informatie of klik op 'Accepteren' om verder te gaan.

Cookie-instellingen

Hieronder kun je aangeven welke cookies wij mogen plaatsen tijdens jouw gebruik van deze website. Klik op 'Sla cookie-instellingen op' om je keuze vast te leggen.

Functionele cookiesDeze website maakt gebruik van een aantal cookies die noodzakelijk zijn om deze website te gebruiken.

GebruikersstatistiekenDeze website plaatst cookies om geanonimiseerde gegevens over het gebruik van deze website te verzamelen.

Social mediaOnze website heeft koppelingen naar verschillende sociale media, zoals het insluiten van Facebook- of Twitterberichten en het laten zien van YouTube-video's binnen deze website. De cookies zijn nodig om deze inhoud te kunnen weergeven.

AdvertentiesDeze website gebruikt cookies om advertenties op jouw voorkeuren af te stemmen. Deze cookies kunnen mogelijk jouw gegevens verzamelen.

OverigeDeze website plaatst cookies van externe partijen die niet tot een van de vorige categorieën behoren.