Reizen zit in het bloed van Mike Dalhuisen en hij vindt het maar wat leuk om dit vast te leggen op zijn Instagram. Toen hij een paar dagen terug op een kermis in het buitenland liep, zag hij een monteur in een grijpmachine zitten. “Ik gooide twee euro in het apparaat, maar ik verwachtte eigenlijk niet dat het zou werken”, vertelt Mike. Tot zijn verrassing kwam de arm toch in beweging en begon het scherm af te tellen.
De Trappers speler betwijfelde of de grijper ook daadwerkelijk richting naar de kant van de kermisexploitant zou gaan, maar een druk op de knop bewees het tegendeel. “In het begin dacht hij dat ik voor de knuffels aan de linkerkant probeerde te winnen, maar ik was totaal niet geïnteresseerd in die knuffels uiteraard”, lacht de nummer 89.
Hand geschud
De man in de grijpmachine keek Mike met boze ogen aan. “De grijper hing precies boven zijn hoofd. Hij schudde nog zijn hoofd, maar toch waagde ik het erop.” Mike drukte op de knop en de grijper naar beneden. De kermisexploitant duwde de arm weg en kwam boos uit het hokje gestormd. “Ik moest heel hard lachen. Hij kwam met zijn gezicht tegen de mijne aan staan en riep dat ik een ‘stupid boy’ was. Hij kon het grapje niet zo waarderen.”
Later die dag kwam Mike hem opnieuw tegen. De woede was nog niet verdwenen “Ik wilde een drankje halen en daar stond hij ineens achter de bar. Hij wilde me in eerste instantie niets meer geven”, legt Mike uit. Uiteindelijk gaven ze elkaar een hand en was de lucht geklaard.
Meer dan drie miljoen views
Momenteel staat de teller van het opmerkelijke moment op 3,3 miljoen views. Ook is het filmpje inmiddels op Dumpert verschenen. Iets wat Mike niet had verwacht. “Ik hou van grapjes maken en uithalen, dus ik dacht dat best veel mensen dat wel leuk zouden vinden. Maar niet bijna 3,5 miljoen mensen.”
Mike is niet vies van een beetje kattenkwaad. “Ik was ook best wel nerveus om het filmpje te delen, maar ik vond het zo’n grappig moment.”
Tijd voor hard werken
Het nieuwe seizoen staat inmiddels voor de deur en biedt weer enorm veel kansen voor het Tilburgse team. De allereerste training begint dinsdag 18 augustus. Mike staat inmiddels te popelen om weer het ijs op te mogen. “Ik kijk er heel erg naar uit om weer te beginnen. Drieënhalve maand is lang genoeg.”
LEES OOK:
Trappers neemt het eenmalig op tegen DEL-team Kölner Haie
