Persoon te water bij Goirkekanaaldijk Tilburg, reanimatie ingezet

Het slachtoffer van een steekpartij heeft een verklaring afgelegd aan agenten waarin hij vertelt dat hij flink op de rem moest voor een invoegende auto. Op de Campenhoefdreef stopten beide bestuurders en toen is de verdachte, die een mes vast had, naar de auto van de 22-jarige man gegaan. Via het open raam stak hij het slachtoffer.
Foto: Gijs Franken / Omroep Tilburg

Een man is in het water aangetroffen in de Goirkekanaaldijk in Tilburg. Dit gebeurde donderdagochtend 22 mei. Hij is gereanimeerd en met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

Rond half acht ’s morgens rukten twee ambulances, verschillende politie-eenheden en de brandweer uit. Ook een traumahelikopter was opgeroepen, maar deze is niet meer ter plaatse gekomen.

Het is onbekend wie de persoon is, hoe hij in het kanaal is beland en hoe het nu met hem is. De politie zet een onderzoek op naar de oorzaak van het ongeval.

Manoek Lambregts