Door: Bridget van Rooij
De eerste twee voertuigen gingen kort voor middernacht in vlammen op aan de Dolomietenweide. Door de hitte smolt ook een deel van een schuur weg. De brandweer werd kort voor middernacht gealarmeerd.
Toen de brandweer aankwam, stonden beide voertuigen volledig in brand. Ondanks de inzet van de brandweer konden deze auto’s niet meer worden gered.
Tourmaletstraat
Enkele uren later, rond 02.00 uur, was het opnieuw raak. Aan de Tourmaletstraat, dat is ongeveer 600 meter verder van de eerdere branden, stond ook een auto volledig in brand.
Buurtbewoners zagen de hoge vlammen en waarschuwden opnieuw de brandweer. Een buurtbewoner verplaatste snel een auto maar ook deze liep brandschade op.
Ook deze brandende auto kon niet meer worden gered. De politie onderzoekt of er een verband is tussen de twee branden. Er wordt onderzocht of er sprake is van brandstichting.







