Dit valt er te doen in Tilburg tijdens de Elfde van de Elfde

Tilburg zal dinsdagochtend stipt 11:11 uur veranderen in Kruikenstad om de Elfde van de Elfde in te luiden. Samen met duizenden enthousiaste Kruikenzeikers wordt de aftrap van het nieuwe carnavalsseizoen groots gevierd. Verwacht muziek, gezelligheid en volop groen-oranje sfeer. Hieronder lees je wat er allemaal te beleven valt!

Het carnavalsseizoen wordt traditioneel geopend in de Stadhuisstraat, waar het openingsschot klinkt en het feest écht begint. Samen met Veul Gère, Johnny Purple en Zanger Peter Selie wordt de boel wakker geschud en de toon gezet voor een dag vol leut.

Tijd: 11.11 – 13.00 uur
Entree: Gratis (18+)

Start de dag met een ontbijt op Piusplein-Noord

Wil je eerst even goed ontbijten voor je de dansvloer opgaat? Dan moet je op Piusplein-Noord zijn! De leden van CV de Dronkedaorissen serveren hun befaamde carnavalsontbijt – compleet met worstenbroodje, bier en muziek. De perfecte start van een dag vol feestgedruis!

Tijd: 11.11 – 23.00 uur
Entree: Een kaartje kost 17,11 euro

Of toch liever feesten op Piusplein-Zuid?

Sla je toch liever het ontbijt over en sta je al in de startblokken om te dansen? Samen met Effe Serieus, CV De Koljakkers, De Carnawallies en Karzay DJ kun je hier vanaf de middag helemaal uit je dak gaan.

Tijd: 13.11 – 23.00 uur (In de nabijgelegen horecatenten kan er doorgedanst worden tot 04.00 uur.)
Entree: Gratis

Onthulling nieuwe prins op d’n Heuvel

Op d’n Heuvel pakt de Carnavalsstichting Tilburg weer groots uit met een kleurrijk feest.
Vanaf 15.11 uur kun je meezingen bij de Kruikencantus, en om 16.45 uur barst de XXL-versie van Zumme Zinge?! Mix-op-‘t-plèèn los. Het hoogtepunt van de dag? De onthulling van de nieuwe Prins van Kruikenstad om 19.44 uur!

Tijd: 15.00 – 23.00 uur
Entree: Gratis

(foto: Carnavalsstichting Tilburg).
Losgaan op de Korte Heuvel of bij ’t Groôte Pleinfestijn

Ook op de Korte Heuvel is het één groot feest! Diverse dj’s en carnavalsartiesten zorgen voor een knallende sfeer bij de buitenbarren. Hier kun je van 15.11 tot 23.11 uur lekker hossen met je groen-oranje sjaal om de nek.

Wil je nóg langer doorgaan? Dan moet je bij The Cat’s Back aan de Paleisring zijn!
In het steegje daar zorgen DJ Martien ‘Snor’, Gierboys, DJ Daan en Alaafterparty voor een feest tot in de late uurtjes.

Tijd: 15.00 – 04.00 uur
Entree: Gratis

Feesten in de regio

Ook in de regio kan het carnavalsseizoen gevierd worden.

  • De Papslokkers en Papslokkerinnen komen samen in Herberg De Papslokker om de nieuwe jeugdraad te installeren. Alle fans van Papslokkersgat zijn 11 november vanaf 18.46 uur van harte welkom in MFA De Molenwiek in Molenschot. Tijdens deze feestelijke avond blikt oud-Prinses Pap de 51e, Fay Carton, nog één keer terug op carnaval 2025: ‘Pin me d’r nie op vast!’
  • De Oisterwijkse carnavalsvierders moeten nog héél even geduld hebben, maar op vrijdag 15 november kunnen ook zij eindelijk los! In Tiliander organiseert Karnavalsstichting Döllekesga het jaarlijkse Blèrkonkoers, waar nieuwe carnavalsnummers strijden om de winst. Daarnaast worden die avond ook de nieuwe stads- en jeugdprins(es) bekendgemaakt.
  • In Goirle pakken ze het ook groots aan met het 11-11 Bal in partycentrum Broeder Liplap. Trek je mooiste outfit aan, want vanaf 19.30 uur gaan de deuren open voor een avond vol muziek, gezelligheid en onthullingen. Om 21.11 uur wordt de jeugdprins(es) gepresenteerd, gevolgd door de dorpsprins om 23.11 uur.

LEES OOK:
Elfde van de Elfde: Tilburg pakt steeds groter uit

Vanessa Spaanderman

    Installeer de Omroep Tilburg app!

    Install
    ×