De A58 is afgesloten van vrijdag 3 juli 21.00 uur tot maandag 6 juli 05.00 uur en van vrijdag 10 juli 21.00 uur tot maandag 13 juli 05.00 uur. De snelweg is dicht tussen knooppunt De Baars en knooppunt Batadorp in de richting van Eindhoven. Ook de tussenliggende parkeerplaatsen, tankstations en op- en afritten zijn tijdens deze weekenden afgesloten.
Rijkswaterstaat voert regulier onderhoud uit aan de weg. Daarbij wordt onder meer nieuw asfalt aangebracht en vinden werkzaamheden plaats aan de voegovergangen en de geleiderail.
Omleidingsroute
Het verkeer wordt via de gele borden langs de weg omgeleid. Verkeer kan omrijden via de A65 richting Den Bosch. Bij knooppunt Vught gaat de route verder over de A2 richting Eindhoven.

LEES OOK:
‘Sommigen rijden door, maar zo zitten wij niet in elkaar’, chauffeursduo over ingrijpactie A58






