Tilburg is geen vreemde stad voor Schenkel. Hij heeft eerder gevoetbald voor Willem II. Tussen 2008 en 2010 was hij verdediger. Hij heeft in die tijd 37 officiële wedstrijden meegespeeld.
Schenkel werkte de afgelopen drie seizoenen bij Almere City FC. Hij was daar eerst hoofdtrainer van Jong Almere City FC en werd later assistent-trainer van het eerste elftal. Tegelijkertijd behaalde hij zijn VC5/UEFA Pro-diploma. Met dat diploma mag iemand zelfstandig hoofdcoach in het betaalde voetbal zijn.
Schenkel heeft onder andere ook als trainer gewerkt bij Sparta Rotterdam Onder 18 en als hoofdtrainer bij Ajax Vrouwen.
Interne veranderingen
Schenkel is niet het enige nieuwe personeelslid dat in juni is aangenomen. Kevin Swarthoff (33) is de nieuwe keeperstrainer, Gijs Staps (26) is aangesteld als performance trainer, Nils Thörner (36) is eindverantwoordelijke geworden voor de performance- en medische afdeling en Ashwien Baidjnath (34) is aangenomen als fysiotherapeut.
Willem II heeft ook afscheid genomen van een aantal stafleden, waaronder assistent-trainer Kristof Aelbrecht en eindverantwoordelijke performance Sep Bierkens. Aelbrecht heeft ondertussen een baan gevonden bij Fortuna Sittard. Bierkens gaat aan de slag bij RKC Waalwijk.
LEES OOK:
Nieuwe keeperstrainer, teammanager en medisch personeel bij Willem II






